Nagrada prof. Tomislav Špoljar

Povodom obilježavanja Dana edukacijskih rehabilitatora 1.3.2021. u Zagrebu je upriličena dodjela nagrade „Prof. Tomislav Špoljar“ za 2020. godinu. Nagrada je uručena u svečanom dijelu Skupštine u prostorijama Centra za rehabilitaciju Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta.

Dobitnica nagrade za životno djelo je Marina Robotić koju su za ovu nagradu predložili članovi Povjerenstva za dodjelu nagrade, a potvrdili članovi Skupštine Saveza. O njezinom bogatom stručnom radu govorila je prof.dr.sc. Zrinjka Stančić.

Nagradu su uručili predsjednica Povjerenstva za dodjelu nagrade Edit Lemal i predsjednik Saveza doc.dr.sc. Zlatko Bukvić. Čestitke su uputile dekanica Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta izv.prof.dr.sc. Snježana Sekušak-Galešev te prof.dr.sc. Sanja Špoljar Vržina.