Znanstveno-stručna konferencija

Savez edukacijskih rehabilitatora Hrvatske, Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, Sveučilište u Zagrebu te Hrvatska komora edukacijskih rehabilitatora organiziraju znanstveno-stručnu konferenciju s međunarodnim sudjelovanjem. Konferencija pod nazivom „Odgojno-obrazovna, zdravstvena i socijalna infrastruktura za djecu s teškoćama i osobe s invaliditetom“ održat će se od 6.-8.travnja 2021. u Primoštenu.

„Poštovane kolegice i kolege, obavještavamo Vas da smo u procesu iznalaženja mogućnosti korištenja vaučera (krstarenje) za smještaj tijekom konferencije. Početkom sljedećeg tjedna obavijestit ćemo Vas o rezultatima razgovora s pružateljem usluge smještaja i agencijom koja Vam je izdala vaučer. Srdačan pozdrav!“